İstanbul içi Küpler için 100 TL, Orta Sehpa ve Konsollar için nakliye bedeli 300 TL’dir. İstanbul dışına ürün gönderimi yapmamaktayız. Web sitemiz üzerinden sipariş verdikten sonra, teslimatı düzenlemek için 0(533)024 94 35 numaralı hattımızdan lütfen bize ulaşın.

Ürünlerimiz iş durumuna göre ortalama 10 gün içerisinde nakliyeye verilmektedir. İstanbul dışı siparişlerinizde bu süre 15 güne kadar uzayabilmektedir.

İstisnai haller harici (tarafımızdan kaynaklanan hatalı, kusurlu ürün) hiçbir üründe sipariş üzerine çalıştığımız için iade kabul edememekteyiz. Ürün teslim alındıktan sonraki en geç üç gün içerisinde değişim talebinde bulunulabilir. Kullanılmış, kişiye özel ölçülerde çalışılmış, tahrip edilmiş ve orijinalliği bozularak yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz seramik kaplama olduğu için KESİNLİKLE su ve sıvı altında bırakılmamalı, su ve sıvı almamalı, yüksek nemli ortamlarda kullanılmamalıdır. Su ve sıvı alan ve dağılan ürünün kullanıcı hatası sebebiyle iade ve değişim işlemini yapamamaktayız. Ürünlerimizin tamamı kullanılan 5×5 seramik ölçüleri baz alınarak ölçülendirilmiştir. Ürünlerin bitmiş hallerinin ölçüleri aradaki derz boşlukları sebebiyle + 1-3 cm ya da – 1-3 cm şeklinde farklılık gösterebilir. Satın almış olduğunuz üründe 6 ay içerisinde herhangi bir sorun olduğu takdirde (ürünün malzemesi gereği dolgularında zamanla ufak dökülmeler olabilir) -yalnızca İstanbul içine- hiçbir ücret talep etmeden tamiratını yapıyoruz. 6 ayı geçmiş siparişlerinizin tamirini ücret bedeli karşılığında yapmaktayız. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin e-mail aracılığıyla üç gün içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, ürünü, faturasıyla beraber, dönüş nakliye ücretinin müşteri tarafından karşılanarak adrese gönderilmesi gerekir.

Ürün, burada belirtilen iade koşullarına uygun ise değişim işlemi başlatılır. İade yapılacak ise onaylandığında alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak, kredi kartıyla yapılan ödeme hesabına geri yatırılır. Bu süreler bildirim tarihinden itibaren en geç on (10) işgünü içerisinde yapılır.